Hrubý Jeseník č.p. 123
MŠ: 325 588 775

úvodní slovo

certifikát
Nový školní rok 2017-2018 začal. Ve škole jsme přivítali 51 žáků.

Školní rok 2017-2018: do první třídy nastoupilo patnáct prvňáčků a čtyři žáci druhého ročníku. Ve druhé třídě je šestnáct žáků čtvrtého ročníku. Ve třetí třídě s ročníkem třetím a pátým je 16 žáků, devět třeťáků a sedm páťáků. Celkem tak školu navštěvuje 51 dětí, což je o pět více než v loňském roce. Všem přejeme mnoho úspěchů a motivace při plnění dalších školních povinností.

Do školní družiny se přihlásilo 30 dětí hlavně z prvního, druhého a třetího ročníku.
V mateřské školce je v současné době přihlášeno 22 dětí, čímž není školka naplněna na svou kapacitu a má tři volná místa.

Chtěli bychom Vám všem poděkovat za přízeň a důvěru, kterou do nás vkládáte.
Doufám, že nabídka našich stránek je dostačující, a pokud budete toužit po více informacích nebo máte nápady na zlepšení stránek, napište nám:
Stále se snažíme o zlepšení a každý podnět vítáme.

Děkuji.

Mgr.Jaroslav Oberhel - ředitel školy