Hrubý Jeseník č.p. 123

informace

informace pro rodiče

5.12.2019
Na příští výtvarný kroužek (9.12.), si děti přinesou malý květináč.

1.12.2019
Na hodinu přírodovědného kroužku, která bude v letošním roce již poslední, děti dostaly ve čtvrtek ...

8.12.2019
Připomínáme rodičům, že ve středu 11.12. se ve školce koná tvořivá DÍLNIČKA S RODIČI ČI PRARODIČI. Při této příležitosti zopakujeme vánoční vystoupení dětí z 1.adventní neděle. Na setkání se dozvíte také další informace ohledně ...

školní družina

4.6.2019
V měsíci květnu se školní družina zapojila do výtvarné soutěže vyhlášené Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR.  Téma „Šťastné stáří očima dětí – Čas jako dárek (co jsem prožil/a s babičkou ...

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Vážení rodiče dětí z MŠ,
naše školka by se ráda zapojila do projektu, jejímž cílem je VYBUDOVÁNÍ A ÚPRAVA ŠKOLNÍ ZAHRADY V PŘÍRODNÍM STYLU. Žádáme Vás tímto o zapojení do samotného projektu svými nápady a náměty (konkrétní nakreslené či vyfotografované návrhy zahrad). Své návrhy můžete předkládat do 15.ledna 2020 v budově MŠ. Více informací poskytnou pedagogové MŠ.
Děkujeme za spolupráci.
Kolektiv MŠ

Vážení rodiče,
tiskopisy žádostí a další formuláře najdete v dokumentech.

Zápis do prvního ročníku pro školní rok 2019/2020 proběhl v úterý 9. dubna 2019. Přijato bylo celkem 19 žáků, z toho třináct na individuální vzdělávání.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY proběhl v úterý 7. května 2019. K zápisu předložili zákonní zástupci pět kompletně vyplněných formulářů. Nově přijaty byly dvě děti, byly vydány tři rozhodnutí o nepřijetí na základě stanovených kritérií.
Ve školním roce 2019/2020 má školka sedm předškoláků.

Jídelní lístek, obsah alergenů v potravě, cena, způsob úhrady a další informace na stránce Školní jídelna.

Veškeré dokumenty, výukové programy a žákovské práce najdete v dokumentech - výuková programy a žákovské práce

Odkazy na webové stránky, které doporučujeme navštívit.