Hrubý Jeseník č.p. 123
ZŠ: 325 588 345
MŠ: 325 588 775, mshrjesenik@volny.cz

Vítejte na našich stránkách

Je pondělí, 27. ledna 2020 a svátek má Ingrid. Přejeme Vám pěkné odpoledne.

informace pro rodiče

27.1.2020
Připomínám, že tento čtvrtek 30.1. nebude z organizačních důvodů přírodovědný kroužek.

27.1.2020
Zítra nebude z organizačních důvodů(pedagogická rada, tvorba vysvědčení) sportovní kroužek.

Ve čtvrtek 30.1.2020 ...

rychlý rozcestník

základní školamateřská  školainformacegalerierozcestí

úvodní slovo

certifikát
Nový školní rok 2019-2020 začal. Ve škole jsme přivítali 40 žáků na pravidelnou výuku, 30 žáků na individuální vzdělávání, jeden ...

O naší škole

Základní škola v Hrubém Jeseníku byla do roku 1991 spádovou školou se žáky 1.stupně pro obce Hrubý Jeseník, Oskořínek, Chleby, Draho a Nový Dvůr. Po rozpadu střediskové obce Oskořínek zajišťuje především vzdělávání žáků z Hrubého ...

historie školy

Historie
Kdy vzala počátek naše škola nevíme. Jisté však je, že zde byla v první polovině 18. století. Ve kterých ...

EU Peníze školám

V rámci projektu EU Peníze školám byly vytvořeny tyto digitální výukové programy. Najdete je v dokumentech - výukové programy ...

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vážení rodiče,
tiskopisy žádostí a další formuláře najdete v dokumentech.

Zápis do prvního ročníku pro školní rok 2020/2021 proběhne v úterý 7. dubna 2020. S sebou rodný list dítěte.

Zápis do mateřské školy pro školní rok 2020/2021 proběhne v úterý 5. května 2020. V den zápisu přinesou zákonní zástupci již kompletně vyplněné formuláře, které jsou k dispozici k vyzvednutí v mateřské škole.

Jídelní lístek, obsah alergenů v potravě, cena, způsob úhrady a další informace na stránce Školní jídelna.

Veškeré dokumenty, výukové programy a žákovské práce najdete v dokumentech - výuková programy a žákovské práce

Odkazy na webové stránky, které doporučujeme navštívit.

škola pro obec

„Škola podporuje sepětí žáků, rodičů a pracovníků školy v prostředí obce, podporuje vztah jednotlivce k venkovskému prostředí a vytváří spojitost do budoucna.“

ŠVP "Škola pro obec" 31.8.2016

Základní vize ...